Seyhan'ın güneyinde Sözlü rüzgarı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, merkez Seyhan ilçesinin güney mahallerinde hemşerileri ile bir araya geldi.
Bu haber 04 Şubat 2019 eklenmiş ve 509 kez görüntülenmiştir.

Seyhan'ın güneyinde Sözlü rüzgarı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, merkez Seyhan ilçesinin güney mahallerinde hemşerileri ile bir araya geldi.

SEYHAN'IN GÜNEY MAHALLELERİNDE HEMŞERİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Adana'nın gelecek yüz yılını inşa eden projelere imza atan, kent haritalarına işlediği planlamalarla kentin kör noktalarını sonsuz bulvarlar haline getiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan'ın güney mahallelerinde hemşerileri ile bir araya geldi. Adana'nın dört bir yanında ihmal edilmişlikleri gidererek, yirmi yılda yapılmayan hizmetleri beş yıllık görev süresine sığdıran Başkan Sözlü, Köylüoğlu, Çaputçu, Mürseloğlu, Dervişler, Salmanbeyli, Karayusuflu, Kayışlı, Camuzcu, Koyuncu ve Yalmanlı Mahallelerinde hemşerileri ile bir araya gelerek onların sorun, takdir ve taleplerini dinledi.

"İKİ BİN YILDA İKİ KÖPRÜ, BEŞ YILDA 6 KÖPRÜ"

Buralarda yaptığı konuşmalarda Adana'nın iki bin yıllık geçmişinde iki köprü yapıldığını, hizmet süresince beş yıllık dönemde altı büyük köprü inşa ederek Adana'yı kuzeyinden güneyine doğusundan batısına birbirine bağladıklarını ifade ederek "Seyhan'ın güneyini ve Yüreğir'i yenilemezseniz, Adana'yı değiştiremezsiniz. Adana'yı dönüştürerek değiştiriyoruz. İnşa ettiğimiz köprüler, açtığımız bulvarlarla kenti bütünleştirirken hemşerilerimiz için huzur iklimi oluştururken de gönül köprüleri kuruyoruz" dedi.

"RANTA DEĞİL HALKA BAKARIZ"

Başkan Sözlü, yaklaşık yirmi yıllık belediye başkanlığı süresince halka rağmen hiç bir uygulamayı halka sunmadığını, birlikte başarıyoruz ilkesine sadık kalarak kentte hem halkın hem de kentin dinamiğini oluşturan sivil toplum kuruluşları ile kollektif ruhla hareket ettiklerini belirterek "Sizlerin desteği, Cenab-ı Allah'ın nasibi ile üç dönemdir Ceyhan'da bu dönem de Adana'da belediye başkanlığı yapıyorum. Adana'da bir metre tarım arazisini konut arazisine çevirmedim, imar rantına geçit vermedim. Her zaman Adana'nın nitelikli bir şekilde dönüşerek değişiminden yana oldum" dedi.

Her gittiği mahallede hemşerilerinin teveccühü ile karşılanan Başkan Sözlü, alkışlarla uğurlandı.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları