Başklan Karalar Ceyhan'da SKM Açılışına Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ceyhan’da Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar’ın Zeçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine katıldı
Bu haber 04 Şubat 2019 eklenmiş ve 741 kez görüntülenmiştir.

Başklan Karalar Ceyhan'da SKM Açılışına Katıldı

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ceyhan’da Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar’ın Zeçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine katıldı

 

 Seyhan Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, “Biz yapacağımızı söylüyor, söylediğimizi yapıyoruz, işte bu yüzden halkın kalbine giriyoruz” dedi.

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Başkan Zeydan Karalar, kalabalık ve coşkulu kitle tarafından karşılandı. Binlerce kişinin sevgi gösterisinde bulunduğu açılış törenine CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut,  CHP Ceyhan İlçe Başkanı Ayhan Bitirgeç, İYİ Parti Ceyhan İlçe Başkanı Sedat Akkuş da katıldı.

 

YOL SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

 

Açılış töreninde konuşan Başkan Zeydan Karalar, Ceyhan’ın geçmişiyle bugününün kıyaslandığında bir kan kaybının yaşandığını vurgulayarak, bu kan kaybının durdurulması gerektiğini söyledi. Seyhan’da yaptıkları hizmetlerin Büyükşehir’de yapacaklarının küçük birer örneği olduğunu ifade eden Başkan Karalar, Kozan ve Ceyhan’a hafif raylı sistem düşündüğünü de açıkladı. 

Ceyhanlıların en fazla yakındığı konu olan bozuk yolların kendi dönemlerinde sonlanacağını kaydeden Başkan Zeydan Karalar, “Belirli bütçeyle Seyhan’da gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmasını hepiniz biliyorsunuz. Büyükşehir bütçesiyle bu yolların sorununu çözeriz” dedi.

AYAK BASMADIĞIM KÖY YOK

Adana’yı çok iyi bildiğini ve ayak basmadığı bir tek köyün bulunmadığını ifade eden Başkan Zeydan Karalar, Ceyhan’ı eski parlak günlerine döndüreceklerini belirtti. Başkan Karalar konuşmasını şu konulara vurgu yaparak tamamladı: 

“Seyhan’da yaptığımız hizmetleri anlatınca birileri rahatsız oluyor. Ben iktidar mücadelesinin ahlaklı ve seviyeli yapılmasından yanayım ve her zaman bunu savundum. Ne rakiplerimi ne de bizden önceki yöneticileri eleştirmedim. Ancak biz yaptıklarımızı anlatınca rahatsız olanlar oluyor. İktidar mücadelesinde hileye başvuranlara artık bu halkımız inanmıyor. Biz gece gündüz demeden size hizmet için yola çıktık.”

 

HALKIN BELEDİYELERİ GELİYOR

 

CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut ise, “Adana’da Zeydan, Ceyhan’da Kadir Başkan sizin bu sevginiz karşısında seçimden zaferle çıkarak, sosyal belediyeciliği herkese gösterecek” dedi.

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar ise Ceyhan’ı yönetmeye hazır olduklarını ifade etti. Aydar, “31 Mart’ta hem Adana’da hem Ceyhan’da bir hasret sona erecek” diye konuştu.

Koordinasyon Merkezi’nin açılışının gerçekleştirilmesinin ardından Başkan Zeydan Karalar ve beraberindekiler esnaf ziyaretlerinde de bulundu.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları