ADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

Mustafa Bayar, Cumhur İttifakı'na desteğini adaymış gibi mahalle ziyarteleriyle sürdürüyor.
Bu haber 13 Şubat 2019 eklenmiş ve 86 kez görüntülenmiştir.

ADAYMIŞ GİBİ ÇALIŞIYOR

Mustafa Bayar, Cumhur İttifakı'na desteğini adaymış gibi mahalle ziyarteleriyle sürdürüyor.

Cumhur İttifakı nedeniyle adaylıktan feragat eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Ceyhan Belediye Başkan adayı Mustafa Bayar, Toktamış Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP Ceyhan İlçe Başkanı ve Parti yönetimininde katıldığı Mahalle toplantısında Mustafa Bayar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün yaptığı hizmetleri anlatarak, Cumhur İttifakına destek istedi.

Hergün bir Mahallede toplantı yaparak Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ve Ceyhan Belediye Başkan Adayı  A. Alper Boydak'ın projeleri hakkında bilgi veren Bayar, Vatanın Bekası için Cumhur İttifakı'nın gerekliliği hakkında da vatandaşları bilgilendiriyor.

MHP FEDAKARLIKLARIN PARTİSİDİR

MHP'nin Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak   adı ilk açıklanan fakat Cumhur İttifakı nedeniyle adaylıktan çekilen Mustafa Bayar, "Bilindiği üzere MHP'nin Ceyhan Belediye Baskanı adayı olarak aciklandim. Genel merkezlerimizin yaptigi görüşmeler neticesinde olusturulan cumhur ittifaki kapsamında adayliktan geri cekilmemiz uygun görüldü. MHP fedakarlikların partisidir, önce ülkem ve milletim diyen bir partidir. Bende bu teskilatın yetistirmis oldugu bir kisi olarak alınan bu karari saygi ve sadakatla karşıladmm. Bugün de burada hem Adana Büyükşehir Belediye Baskanı Hüseyin Sözlü beye hem de cumhur ittifakının Ceyhan Belediye Başkan adayı Ali Alper Boydak beye destek istemek üzere huzurunuza geldim" ifadelerinde bulundu.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Bayar, Mahallelerimn sorunlarını bildiğini ve çözümü noktasında da gerekli girişimlerde bulunacağının sözünü verdi.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları