BAŞKAN BOYDAK'TAN CEMEVİ'NE ZİYARET

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Ceyhan Cemevi’ni ziyaret etti.
Bu haber 15 Şubat 2019 eklenmiş ve 351 kez görüntülenmiştir.

BAŞKAN BOYDAK'TAN CEMEVİ'NE ZİYARET

 

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Ceyhan Cemevi’ni ziyaret etti.

 

Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Ceyhan Şube Başkanı Bahadır Odabaşı ve yönetimini Ceyhan Cemevi’nde ziyaret etti. Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Ceyhan Şube Başkanı Bahadır Odabaşı ve yönetimi Başkan Boydak’a Cemevi’ni gezdirerek bilgiler verdi.

 

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Ceyhan Şube Başkanı Bahadır Odabaşı ve yönetimi, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a ve AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

‘‘ALEVİ VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ YERİNE GELECEK’’

 

Ceyhan’da yaşayan alevi vatandaşların her türlü taleplerine karşılık vermeye çalıştıklarını ve böyle de devam edeceklerini hatırlatan Başkan Boydak, "Sizin talepleriniz bizim de taleplerimizdir. Aynı düşünceye, aynı inanca sahibiz. Ehlibeyt sevgisi noktasında hiçbir farkımız yok. Dolayısıyla bu birlik, beraberlik daha da güçlenerek devam edecek. Ceyhan Belediyesi olarak her türlü talebinize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılık vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları