Sözlü çiftinden 14 Şubat hassasiyeti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sevgililer Günü’nün gündüzünde görme engelli bir çiftin nikah aktifi gerçekleştirdi, akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte Huzurevi sakinleriyle yemekte bir araya geldi
Bu haber 15 Şubat 2019 eklenmiş ve 356 kez görüntülenmiştir.

Sözlü çiftinden 14 Şubat hassasiyeti

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sevgililer Günü’nün gündüzünde görme engelli bir çiftin nikah aktifi gerçekleştirdi, akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte Huzurevi sakinleriyle yemekte bir araya geldi

GÖRME ENGELLİ ÇİFTİN NİKAHINI KIYDI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde görme engelli Sümeyye ve Süleyman’ın nikah katibi gerçekleştirdi. Genç çiftin nikahını kıyan Başkan Sözlü, nikah töreninde aile cüzdanını gelin hanıma teslim ederken “Sevginin aşamayacağı hiç bir engel Yok, bugün burada olmamız da bunun en büyük göstergesi” diyerek genç çifte mutluluklar diledi.

HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Başkan Sözlü, Sevgililer Günü’nün akşamında ise eşi Zeynep Sözlü ile birlikte Adana ve Seyhan Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevinde yaşamını sürdüren yaşlılarla bir araya gelen Başkan Sözlü, onlarla sohbet ederek bu anlamlı günlerinde onlarla birlikte olmanın bahtiyarlığını dile getirdi.

Aynı zamanda evlilik yıl dönümleri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Sözlü çifti, yaşlılarla birlikte keyifli zaman geçirdi.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları