ÇUKUROVA’DA SEVGİ ENGEL TANIMADI

Çukurova Belediyesi’nin, Sevgililer Günü etkinliği çerçevesinde düzenlediği Metin Şentürk konserinde duygulu anlar yaşandı. Metin Şentürk’ün davetiyle sahneye çıkan otistik çocukların dans gösterisi, izleyicileri büyüledi. Sahneye çıkan bir çift ise evlilik teklifiyle sürpriz yaşattı.
Bu haber 15 Şubat 2019 eklenmiş ve 336 kez görüntülenmiştir.

ÇUKUROVA’DA SEVGİ ENGEL TANIMADIÇukurova Belediyesi’nin, Sevgililer Günü etkinliği çerçevesinde düzenlediği Metin Şentürk konserinde duygulu anlar yaşandı. Metin Şentürk’ün davetiyle sahneye çıkan otistik çocukların dans gösterisi, izleyicileri büyüledi. Sahneye çıkan bir çift ise evlilik teklifiyle sürpriz yaşattı.

AŞK ENGEL TANIMIYOR

Ünlü Sanatçı Metin Şentürk, Çukurova Belediyesi’nin Sevgililer Günü etkinliği çerçevesinde, Güzelyalı Kapalı Semt Pazarı’nda konser verdi. Binlerce kişinin katıldığı konserde, sanatçının söylediği birbirinden güzel şarkılar, vatandaşları coşturdu. Konser sırasında sahneye çıkan otistik Atahan Terdi ile İpek Tektaş’ın dans etmesi ile duygusal anlar yaşandı. Sanatçı Metin Şentürk ise bu sahne karşısında ‘Çukurova’da aşk engel tanımıyor’ sözleriyle duygularını ifade etti.

BİNLERCE KİŞİNİN TANIKLIĞINDA EVLENME TEKLİFİ

Gecenin sürprizleri otistik gençlerin danslarıyla bitmedi. Konserin ilerleyen anlarında Erhan Çoban isimli bir vatandaş sahneye çıkarak, sevgilisi Necla Çimeli’ye evlenme teklifi yaptı. Metin Şentürk de, “Burada soruları ben sorarım. Evlenme teklifi için çok düşün mü?” diye sordu. Damat adayı Erhan Çoban ise ‘Bir kez düşündüm ve sahneye çıktım” dedi. Teklif üzerine çok heyecanlandığı gözlenen Necla Çimeli’nin ‘evet’ cevabı vermesi konsere gelen vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.

ÇUKUROVALILAR ŞARKILARLA COŞTU

Konserde söylediği Adana şarkılarıyla vatandaşları iyice coşturan Metin Şentürk, Çukurova’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, ikinci döneminde başarılar diledi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova’yı 5 yıl içinde kültür sanat kenti haline getirdiklerini belirterek, “Her alanda Çukurova halkına en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Halkla iç içe katılımcı ve çoğulcu belediyeciliğin en güzel örneklerini veriyoruz. Vatandaşlarımızın desteğiyle önümüzdeki dönemde de sizler için en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları