M1 ADANA ‘DA MÜZİK ve EĞLENCE SENİN İÇİN

M1 Adana Alışveriş Merkezi 12-13-14 Şubat tarihlerinde 3 gün boyunca SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL “Aşk dolu şarkılar ” canlı müzik etkinliğinde ; kalbi aşkla çarpan Adanalıları ağırladı.
Bu haber 15 Şubat 2019 eklenmiş ve 355 kez görüntülenmiştir.

M1 ADANA ‘DA  MÜZİK ve EĞLENCE  SENİN İÇİN

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL “AŞK DOLU ŞARKILAR ”

 

M1 Adana Alışveriş Merkezi  12-13-14 Şubat tarihlerinde 3 gün boyunca SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL  “Aşk dolu şarkılar ” canlı müzik etkinliğinde ; kalbi aşkla çarpan Adanalıları ağırladı.   

 

Adana’da 20 yıllık geçmişe sahip en köklü ve en güvenilir Alışveriş Merkezi M1 Adana, yıl boyunca özel günlerde düzenlediği benzersiz  müzik ve eğlence aktiviteleri yanında her yıl sevgililer günlerinde düzenlediği özel gösteri ve aktiviteler ile de  Adanalılara unutulmaz bir deneyim daha yaşattı.  Bu yıl SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL   Aşk Dolu Şarkılar 3 gün boyunca M1 Adana’da kalbi aşkla çarpan herkesle buluştu.

 

12-13-14 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL  canlı müzik etkinliklerinde alışveriş merkezinin her köşesinde unutulmaz güzel anlar ve anılar bıraktı. M1 Adana’da sevenleri ve hayranları ile buluşturdu.  

Sevgililer Günü M1 Adana’da özel dekorasyonu, fotoğraf çekilme alanları ve canlı müzik etkinlikleriyle  yine Adanalıların buluşma mekanı oldu.

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz ; “20 yıldan bu yana özel günleri özel aktiviteler ile hep süsledik. Bu yılda 14 Şubat’ı kalbi aşkla çarpan tüm Adanalılar için buluşma noktası olsun diye düşündük. 3 gün boyunca canlı müzik ile aşk ezgileri ve oluşturduğumuz özel dekorasyonumuz ile Adanalıları hatırlayacakları bir gün olarak 14 Şubat’ta ağırladık”  dedi.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları