CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARI BAŞKAN BOYDAK VE SÖZLÜ DUR DURAK BİLMİYOR

Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ile Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü dur durak bilmiyor.
Bu haber 18 Şubat 2019 eklenmiş ve 294 kez görüntülenmiştir.

CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARI BAŞKAN BOYDAK VE SÖZLÜ DUR DURAK BİLMİYOR 

Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ile Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü dur durak bilmiyor.

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci ve Ceyhan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül’ün de katıldığı seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Devlet Bahçeli Düğün Salonu`nda Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi`nde eğitim alan öğrenciler ve velileriyle ardından da öğretmen evinde İşkur Personelleri ve aileleriyle buluştu.

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN ORTAK MECLİS 

AK Parti ve MHP’nin ülkenin bekası için başlattığı Cumhur İttifakı’nın adayları olarak meclis üyelerini de ortak çatı altında yapacaklarını duyuran Ceyhan Belediye Başkanı Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, ‘‘ Cumhur İttifakı adayları olarak meclis üyelerini ortak yazacağız. Ülkenin bekası için kurulan Cumhur İttifakı çatısı altında artık MHP’si, AK Partisi kalmadı. Cumhur İttifakı Adayları ile hem başkan hem meclis üyeleri adayları ortak yürüterek yola devam edeceğiz inşallah. Bu birlik ve beraberliğimiz daim olsun’’ dedi.

BAŞKAN BOYDAK: CEYHAN’I YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

31 Mart seçimleri sonrasında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte Ceyhan’ı yeniden inşa edeceklerini söyleyen Başkan Boydak, ‘‘31 Mart’ta sizlerin desteğiyle Ceyhan’da üç dönem belediye başkanlığımızı yapmış Hüseyin Sözlü’yü yeniden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçeceğiz. Ceyhan' da da bu kardeşiniz Cumhur İttifakı'yla 31 Mart akşamı yine sizlerin desteğiyle zafer kazanacaktır. Hüseyin Başkanla birlikte Ceyhan'ı yeniden inşa edeceğiz. Modern bir şehir haline getirmek için birçok projelerimiz var. İnşallah ileride ki günlerde bu projeleri tanıtacağız. El birliğiyle Ceyhan’ı hak ettiği yere getireceğiz’’ diye konuştu.

BAŞKAN SÖZLÜ: PKK YETİŞTİRMESİ EŞ BAŞKANLIĞI HİÇ BİRİMİZ KABUL ETMEYİZ

Cumhur ittifakı MHP ve AK Parti ile müteşekkir, Zillet İttifakı ise PKK destekli CHP İttifakı olduğunu söyleyen Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ‘‘ Zillet İttifakı’nın Ceyhan'da, Yüreğir'de, Seyhan'da ve büyükşehirde her taraftan PKK yetiştirmesi, PKK onaylı eş başkanlık getirecekler. Ceyhan’da Ali Alper Boydak Başkanım mı olacak yoksa PKK’lı eş başkanlık mı olacak. Bunu hiçbiriniz kabul etmezsiniz. O zaman mahalli idareler seçimlerini hiç birimiz hafife almayacağız. Bu seçim Ceyhan’ın, Adana’nın ve tüm Türkiye’nin beka meseledir’’ dedi.

MİLLETVEKİLİ ZENBİLCİ ADAYLARA SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ

Adana’da Cumhur İttifakı’nın tüm adaylarına güvendiğini söyleyen AK Parti Adana Milletvekili Ahmet Zenbilci, ‘’31 Mart akşamı Adana’nın tüm belediyelerinde Cumhur İttifakı adaylarımız zafer yaşayacak. Ceyhan’da Ali Başkanıma güvendiğim gibi, Seyhan’da Fikret Yeni Başkanıma, Sarıçam’da Bilal Başkanıma, Yüreğir’de Fatih Kocaispir Başkanıma, Büyükşehir’de Hüseyin Sözlü Başkanıma ve diğer tüm ilçe adaylarımıza güvenimiz sonsuz’’ şeklinde konuştu.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları