BAYAR, TAM GAZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak açıklandıktan sonra Cumhur İttifakı nedeniyle adylıktan çekilen Mustafa Bayar dur durak bilmeden seçim çalışmalarına devam ediyor.
Bu haber 19 Şubat 2019 eklenmiş ve 359 kez görüntülenmiştir.

BAYAR, TAM  GAZ

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak açıklandıktan sonra Cumhur İttifakı nedeniyle adylıktan çekilen Mustafa Bayar dur durak bilmeden seçim çalışmalarına devam ediyor.

 

Gittiği heryerde sevgi gösterileriyle karşılaşan  Mustafa Bayar, Cumhur ittifakı seçim çalışmalarına Kıvrıklı, Isırganlı ve Soysalı Mahallelerinde devam etti.

 

MHP Ceyhan İlçe Başkanı ve Parti yönetimininde katıldığı Mahalle toplantısında Mustafa Bayar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün yaptığı hizmetleri anlatarak, Cumhur İttifakına oy istedi.

 

Hergün bir Mahallede toplantı yaparak Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ve Ceyhan Belediye Başkan Adayı  A. Alper Boydak'ın projeleri hakkında bilgi veren Bayar, Ülkenin Bekası için Cumhur İttifakı'nın gerekliliği hakkında da vatandaşları bilgilendiriyor.

 

MHP FEDAKARLIKLARIN PARTİSİDİR

 

MHP'nin Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak   adı ilk açıklanan fakat Cumhur İttifakı nedeniyle adaylıktan çekilen Mustafa Bayar, "Bilindiği üzere MHP'nin Ceyhan Belediye Baskanı adayı olarak açıklandım. Genel merkezlerimizin yaptığı görüşmeler neticesinde olusturulan cumhur ittifaki kapsamında adaylıktan geri cekilmemiz uygun görüldü. MHP fedakarlikların partisidir, önce ülkem ve milletim diyen bir partidir. Bende bu teskilatın yetistirmis oldugu bir kisi olarak alınan bu kararı saygı ve sadakatla karşıladım. Bugün de burada hem Adana Büyükşehir Belediye Baskanı Hüseyin Sözlü beye hem de cumhur ittifakının Ceyhan Belediye Başkan adayı Ali Alper Boydak beye destek istemek üzere huzurunuza geldim" ifadelerinde bulundu.

 

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Bayar, Mahallelerin sorunlarını bildiğini ve çözümü noktasında da gerekli girişimlerde bulunacağının sözünü verdi.

 

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları